Na Święta przytul psa

Na Święta przytul psa - Lizzie Shane | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lizzie Shane
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Na Święta przytul psa.pdf
ISBN
4219420132918

OPIS

Zakochaj się w Święta!Czarujący romans w klimacie bożonarodzeniowym – historia Ally i Bena, których połączyły poszukiwania nowych domów dla psiaków ze schroniska zagrożonego likwidacją.Ally Gilmore przyjeżdża z Nowego Jorku do Pine Hollow. To urocze miasteczko ma wszystko, czego Ally potrzebuje w ten świąteczny czas, nawet łagodnie prószący śnieg. Niestety jakiś Grinch postanowił wstrzymać finansowanie schroniska dla psów, które prowadzą jej dziadkowie. Ally nie może pozostać obojętna…Ben West opiekuje się swoją dziesięcioletnią siostrzenicą Astrid, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Nadmiar obowiązków w radzie miasta i niekończące się problemy jego mieszkańców sprawiają, że nie ma czasu dla siebie. Mimo wszystko postanawia pomóc Ally.Czy zdążą znaleźć domy dla wszystkich nietuzinkowych mieszkańców schroniska? Czy magia Świąt zmieni życie Ally i Bena na dłużej? Czy pomagając innym, można odnaleźć swoje szczęście?

Czy magia Świąt zmieni życie Ally i Bena na dłużej? Czy pomagając innym, można odnaleźć swoje szczęście? Recenzje. Premiera książki 'Lizzie Shane - Na Święta przytul psa' zapowiadana jest na 24.11.2020 (Polska). Na Święta przytul psa to pierwsza książka zagranicznej autorki, po którą sięgnęłam. Ally wraca do dziadków, by pomóc im w prowadzeniu schroniska dla psów.

W tym czasie, kiedy dziewczyna postanawia zostać u nich dłużej okazuje się, że wycofano dotację dla schroniska i w kolejnym roku zostanie ono pozbawione pieniędzy. Na Święta przytul psa to świetnie skonstruowana powieść świąteczna. Akcja została w niej poprowadzona dość dynamicznie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI