Mój obrońca

Mój obrońca - Jodi Ellen Malpas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Ellen Malpas
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Mój obrońca.pdf
ISBN
8474075833954

OPIS

Bestseller nr ""New York Timesa"".Jego ramiona i jego miłość chronią cię przed niebezpieczeństwem.Lecz czy ochronią was przed przeszłością?Camille Logan, słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia.Jake Sharp, były komandos i ochroniarz. Twardy i oschły. Tak widzi go świat. Nikt nie wie, że pod tym pancerzem kryje się ból i poczucie winy.Nagle przychodzi pierwszy anonim. Ktoś grozi Camille śmiercią. Jej ojciec wynajmuje Jake’a... Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego...JODI ELLEN MALPAS to jedna z największych mistrzyń literatury erotycznej. Zdobyła sławę cyklami Ten Mężczyzna i Ta Noc, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze: Mój obrońca i Zakazany mężczyzna królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.„Jodi Ellen Malpas pisze mocne opowieści o potężnej miłości i tworzy postacie, od których czytelniczka się uzależnia”.„New York Times”

Są tłumaczone na 24 języki.„Jodi Ellen Malpas pisze solidne opowieści o solidnej miłości i formuje postacie, od których czytelniczka się uzależnia".New York Times. Szanowni Klienci, Rozwijamy się dla Was :) 16 i 17-tego stycznia w godzinach 22:00 do 8:00 rano przeprowadzimy niezbędne prace techniczne. Mogą wystąpić opóźnienia w dostępie do zakupionych ebooków. Ebook - Mój obrońca - Jodi Ellen Malpas.

Są tłumaczone na 24 języki. Poleć produkt znajomemu Drukuj opis produktu Zapytaj o produkt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI