Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - John Gray | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gray
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.pdf
ISBN
2858132778137

OPIS

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya.J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

Pamiętajmy jednak, że owszem kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa, ale nadal jest to ten sam układ słoneczny. Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Z tym kosmicznym tematem, z okazji 35-lecia swojej pracy artystycznej, zmierzy się jedyny i niepowtarzalny, Piotr Gąsowski! W multimedialnym, pełnym pikantnego humoru show, oprócz aktora będzie można zobaczyć, całą plejadę polskich, znanych i lubianych gwiazd. Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa… czyli stereotypy, a zaufanie w biznesie.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. szukasz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI