Kołysanki. Wiersze na dobranoc

Kołysanki. Wiersze na dobranoc - Urszula Kamińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kamińska
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki. Wiersze na dobranoc.pdf
ISBN
6089524307299

OPIS

Zasypianie bywa problematyczne, czasem ciężko zagonić rozbrykanego malucha do łóżka. Z Kołysankami będzie to o wiele prostsze. Pogodne i spokojne kołysanki utulą do snu nawet największego łobuziaka! To zbiorek wierszy o magicznej krainie snu, pełen fantazji i ciepła. Dzieci, zasłuchane w opowieści o śpiących wioskach, miastach, gwieździstym niebie, księżycu i szumie fal, chrapiących zwierzątkach, z rozkoszą wtulą się w poduszki. Gwarantujemy, że ich sen będzie spokojny, dający siłę do odkrywania świata! Serdecznie polecamy!

Dziecko, przyzwyczajone w ten sposób do łagodnego głosu i spokojnej melodii, lubi słuchać kołysanki także po urodzeniu. Kołysanki dla dzieci, usypianki i utulanki na dobranoc Dam Ci czarodziejską moc Gdy noc zapada, czas przymknąć oczy i udać się w czarodziejską krainę snów. Wierszyki do poduszki oraz kołysanki - usypianki od Miasta Dzieci na pewno pomogą dzieciom śnić przepiękne sny.

Cyferki, czyli wierszyki o cyferkach ... Romantyczne wierszyki na dobranoc dla niej i dla niego. SMSy na dobranoc gotowe do wysłania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI