Kontakt z przodkami narzędziem do uzdrowienia

Kontakt z przodkami narzędziem do uzdrowienia - Daniel Foor | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Foor
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
Kontakt z przodkami narzędziem do uzdrowienia.pdf
ISBN
1593999333502

OPIS

W książce znajdziesz bezpieczne ćwiczenia i rytuały, które pomogą Ci zainicjować kontakt z przodkami. Dzięki nim połączysz się ze swoimi przewodnikami duchowymi i wesprzesz zmarłych, którzy nie osiągnęli spokoju ducha. Budując relacje ze zmarłymi, przeprowadzisz proces uzdrawiania rodziny i wzmocnisz swój rozwój duchowy. Drogę do nawiązania kontaktów z przodkami wytyczą Ci rytuały rodowe i ćwiczenia wykorzystujące kult przodków. W ten sposób dowiesz się nie tylko, jak żywi i umarli mogą się ze sobą komunikować, ale też jak wzajemnie na siebie oddziałują. Musisz bowiem pamiętać, że stan ducha zmarłych przodków ma niebagatelny wpływ na zdrowie i relacje budowane przez żyjących. Wykorzystaj uzdrawiającą moc przodków!

Jak pozbyć się negatywnych emocji i odbudować swoje relacje z bliskimi w cenie 35.00 zł. ebook Koszt dostawy już od 0.00. W książce znajdziesz bezpieczne ćwiczenia i rytuały, które pomogą Ci zainicjować kontakt z przodkami.

Oszczędzasz 15.60 PLN. Masz 30-dni na zwrot. Książka Kontakt z przodkami narzędziem do uzdrowienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI