Z miłości. Portrety polskich domów

Z miłości. Portrety polskich domów - Kacper Sulowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kacper Sulowski
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Z miłości. Portrety polskich domów.pdf
ISBN
2379219467745

OPIS

„Z miłości. Portrety domów polskich”to zbiór 14 reportaży Kacpra Sulowskiego – dziennikarza prasowego i reportera, który na co dzień pracuje w warszawskim oddziale „Gazety Wyborczej” i współpracuje z magazynem „Duży Format”. W swoich reportażach porusza tematy, o których inni milczą. Pisze o nadużyciach władzy, łamaniu praw człowieka i zderzeniu jednostki z machiną państwa. W 2019 r. dwukrotnie nominowany (w kategorii wywiad i reportaż prasowy) do najbardziej prestiżowej nagrody dziennikarskiej w kraju – Grand Press.„Każdy ma swoją drogę do miłości, a Kacper Sulowski staje na tych drogach i krzyżuje swoje świetne pióro z ludzkimi namiętnościami. Nie ma tu banalnych i prostych odpowiedzi.Sulowski z wytrawnością, ciekawością i zrozumieniem potrafi portretować codzienną miłość małżeńską, ale i taką, w której czai się gotowy do uderzenia w serce nóż.„Książkę uzupełniają ilustracje Matyldy Damięckiej.

'Zrezygnowała z pracy, całkowicie - mimo sporego uszczerbku na zdrowiu - oddała się wychowaniu córki. „Z miłości. Portrety domów polskich" to zbiór 14 reportaży Kacpra Sulowskiego - dziennikarza prasowego i reportera, który na co dzień pracuje w warszawskim oddziale „Gazety Wyborczej" i współpracuje z magazynem „Duży Format".

PORTRETY POLSKICH DOMÓW Kategoria: Książka, LIFESTYLE. Zbiór reportaży Kacpra Sulowskiego ukaże się nakładem Wydawnictwa Harde 26 października 2020. „Z miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI