Opowiadania z piaskownicy

Opowiadania z piaskownicy - Renata Piątkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Opowiadania z piaskownicy.pdf
ISBN
4972398326601

OPIS

Kolejne przygody Tomka, znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć, na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych.Cześć! To ja, Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscachw domu, w piaskownicy na podwórku, w kinie, w windzie, u fryzjera, w tramwaju, w sklepie i - oczywiście - w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie, nie tylko daleko stąd, i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje.Książka wpisana na Złotą listę książek polecanych przez Fundację ABCXXI patronującą akcji Cała Polska czyta dzieciom

Wydawca: BIS. Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Opowiadania z piaskownicy. Jak ja lubię jeździć na nartach - mówi Tomek - Właściwie to na razie potrafię na nich tylko stać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI