Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana)

Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana) - George R.R. Martin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana).pdf
ISBN
3560127665280

OPIS

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.Tymczasem wygnana królowa Daenerys, pani ostatnich trzech smoków na świecie, wędruje przez krwawiący kontynent, zbiera siły i gromadzi sojuszników, pragnąc odzyskać koronę, którą uważa za swoją.Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia, zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich - barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych, prowadzących armię żywych trupów...

Edycja ilustrowana. autorstwa Martin George R.

Krew i złoto towarzyszyła mi od poniedziałku i pozbawiła dobrych kilka godzin snu. Było warto, tylko teraz pewnie minie następny rok, zanim Uczta dla wron ukaże się w ilustrowanym wydaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI