Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju

Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju - Jego Świątobliwość Dalajlama | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jego Świątobliwość Dalajlama
WYMIAR
10,16 MB
NAZWA PLIKU
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju.pdf
ISBN
1688279954821

OPIS

Książka ta zawiera przemyślenia, powiedzenia i przypowieści zaczerpnięte z nauk jednego z największych nauczycieli duchowych świata.Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy. W każdym z nich w ujmująco bezpośredni sposób omawia on niemal wszystkie aspekty ludzkiego życia, rozważając różnorodne zagadnienia: od różnic religijnych do etyki reklamy. Pomimo szczerej akceptacji współczesnego świata Jego Świątobliwość ani na chwilę nie pozwala nam zapomnieć, jak ważna jest zwyczajna dobroć i współczujące serce.Słowa Dalajlamy – mądre, inspirujące i przesycone duchem humanizmu – przynoszą wszystkim ludziom pełne nadziei przesłanie oraz głęboką, a zarazem łatwą do zrozumienia filozofię współczucia i niestosowania przemocy.

jednego z największych nauczycieli duchowych świata. Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy.

Ścieżka do spokoju w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju, Jego Świątobliwość Dalajlama w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Medytacje na każdy dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI