Wakacje u dziadków (książka audio)

Wakacje u dziadków (książka audio) - Magdalena Zarębska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Zarębska
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
Wakacje u dziadków (książka audio).pdf
ISBN
7612757905965

OPIS

Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas. Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równieatrakcyjnymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy.Aż żal będzie wracać do miasta!Czyta Dominika Kluźniak"

Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równie atrakcyjnymi przygodami ... Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas.

Formaty Mp3. Pobierz Online. Wakacje U Dziadków - Magdalena Zarębska już od 14,89 zł - od 14,89 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI