Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych

Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych - Berenika Tern | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Berenika Tern
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych.pdf
ISBN
2179219939609

OPIS

Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run”!Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce.Aby je dobrze poznać, zrozumieć i wykorzystać w pełni ich moc i mądrość, sięgnij po „Księgę run”. Autorka odkrywa w niej tajemnice symboli runicznych oraz uczy skutecznego stosowania ich w praktyce, aby zapewnić sobie ochronę i pomyślność.Dzięki niniejszej książce:- poznasz runy Starszego Futharku i zrozumiesz, jak korzystać z tego, co chcą ci przekazać,- odkryjesz, jak odczytywać znaki runiczne, by wprowadzić pozytywne zmiany do życia,- dowiesz się, jak tworzyć skuteczne amulety runiczne.Odkryj niezwykle ciekawy system dywinacji i dowiedz się, jak może zmienić twoje życie.

Książka Księga run liczy 360 stron. Jej wymiary to 135x205.

Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne, transformujące energie. Aby je dobrze poznać, zrozumieć i wykorzystać w... Porady - polecane ebooki oraz audiobooki - poradniki, czytaj je. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych - RECENZJE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI