Czarnoksiężnik z Północy. Cykl Zwiadowcy. Księga 5

Czarnoksiężnik z Północy. Cykl Zwiadowcy. Księga 5 - John Flanagan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Flanagan
WYMIAR
7,83 MB
NAZWA PLIKU
Czarnoksiężnik z Północy. Cykl Zwiadowcy. Księga 5.pdf
ISBN
1127977205835

OPIS

Piąty tom bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów "New York Timesa", epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje?

Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Książka Zwiadowcy Księga 5 Czarnoksiężnik z Północy autorstwa John Flanagan ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Książka Zwiadowcy Księga 5 Czarnoksiężnik z północy - Flanagan John Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Czarnoksiężnik z Północy, Zwiadowcy Księga 5 - opis produktu: Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów New York Timesa, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Czarnoksiężnik z Północy, Zwiadowcy księga 5 - opis produktu: Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił "Eragona" Paoliniego na liście bestsellerów "New York Timesa", epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie. Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Identyfikator produktu 224784: Tytuł Czarnoksiężnik z północy.

Księga 5. Czarnoksiężnik z północy | Flanagan John | Jaguar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI