Bitwa o Skandię. Cykl Zwiadowcy. Księga 4

Bitwa o Skandię. Cykl Zwiadowcy. Księga 4 - John Flanagan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Flanagan
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Bitwa o Skandię. Cykl Zwiadowcy. Księga 4.pdf
ISBN
5683903839681

OPIS

Czwarty tom serii Johna Flanagana, która od ponad trzydziestu tygodni nie schodzi z listy bestsellerów "New York Timesa".Czy ci, którzy jeszcze niedawno byli śmiertelnymi wrogami, mogą połączyć swe siły i walczyć ramię w ramię przeciwko wspólnemu nieprzyjacielowi?Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian, tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will, choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom... Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się, że ci, których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję, która zagrozi nie tylko Skandii, ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym, że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will, Evanlyn, Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością - o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to, by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy...

Bitwa o Skandię. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Bitwa o Skandię.

Bitwa o Skandię (Uszkodzona okładka) | FLANAGAN JOHN | Jaguar. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... Księga 4 Bitwa o Skandię - John Flanagan - ebook, Author: Darmowe E-booki, Name: Zwiadowcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI