Złota Księga

Złota Księga PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
Złota Księga.pdf
ISBN
1684449098168

OPIS

ZŁOTA KSIĘGA jest unikalnym dziełem pozwalającym zrozumieć, jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa.Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie - JAM JEST.Godne uwagi są afirmacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia oraz Obfitość.TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie J A M J E S T. Złota Księga jest unikalną pozycją, która pozwala zrozumieć, jak ważne jest to, co tworzymy własnymi słowami, używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie - Jam Jest. Godne uwagi są afirmacje, których sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój ... Złota księga saint germain na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Właśnie w tym celu wydajemy książki biograficzne przestawiające naukową elitę Polski w ważnych i doniosłych chwilach w najnowszej historii Polski. ZŁOTA KSIĘGA jest unikalnym dziełem pozwalającym zrozumieć, jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie - JAM JEST Złota księga nalewek Akcesoria do kuchni już od 24,70 zł - od 24,70 zł, porównanie cen w 4 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI