Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź

Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź - Ewa Malik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Malik
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź.pdf
ISBN
1485585899872

OPIS

Myślałam, że życie to niekończące się pasmo problemów i rozczarowań. Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji. Rozpaczliwie szukałam sensu. Nie ufałam nikomu. Emocje targały mną, nie miałam nad nimi żadnej kontroli. Czułam się ciągle zmęczona i nieusatysfakcjonowana. Miałam wrażenie, że świat mnie ograniczał i wszyscy sprzysięgli się przeciwko mnie.Życie może być naprawdę lekkie i piękne każdego dnia. Dzięki fundamentalnym zmianom w postrzeganiu siebie, świata i innych ludzi, zmieniło się w moim życiu wszystko.Kochaj siebie a rzeczywistość obdarzy cię niezwykłą energią i miłością.

Napisz recenzję o produkcie: Oddychaj, kreuj, kochaj - bądź Twoja ocena. Ocena ogólna.

Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI