Muzeum luster

Muzeum luster - Luis Montero | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Luis Montero
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Muzeum luster.pdf
ISBN
2173634501796

OPIS

Jaką śmiertelną tajemnicę kryją obrazy w Muzeum Prado?DOBRY OBRAZ TO NIC WIĘCEJ JAK LUSTRO.Podczas Międzynarodowego Konkursu Kopistycznego w Muzeum Prado dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Sprawcy odtwarzają w nich najsłynniejsze obrazy ze zbiorów galerii. Policja tkwi w martwym punkcie. Dwie osoby mogą pomóc rozwikłać tajemnicę makabrycznych zbrodni: kopistka amatorka i ekscentryczny specjalista od symboli.Mrożący krew w żyłach thriller o sekretach ukrytych w obrazach Velazqueza, Goi czy Boscha. Nawet sobie nie wyobrażasz, ile ich się tam kryje…

Czas dostawy: Odbiór osobisty w księgarni. 0 zł. Przeczytaj fragment książki „Muzeum luster" Muzeum luster.

Fragment. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu. Koszty wysyłki >>.

POWIĄZANE KSIĄŻKI