Kodeks Pomylonych

Kodeks Pomylonych - Bronka Nowicka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bronka Nowicka
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Kodeks Pomylonych.pdf
ISBN
1308520259412

OPIS

Po nagrodzonym Nike debiucie Nakarmić kamień Bronka Nowicka powraca z książką, w której lustruje świat Normalnych od strony podszewki skrycie i wytrwale tkanej przez Pomylonych. Podzielony na wzór dawnych katalogów tom pokazuje uzurpację wiedzy i władzy, które jednym cięciem oddzielają normę od szaleństwa i na tej podstawie dokonują wartościującej segregacji różnych istnień. Ocaleniem w tej sytuacji może okazać się mit - a tęsknota za nim, napędzająca te znakomite językowo prozy poetyckie, okazuje się jedną z najgłębszych potrzeb człowieka. Tekstom autorki, która sama jest artystką multimedialną, towarzyszą rysunki Małgorzaty ET BER Warlikowskiej tworzone równolegle z poetyckimi modułami Nowickiej.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Porównaj oferty 2 sprzedawców.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kodeks Pomylonych 2020 wydanie 1 . Bronka Nowicka ISBN:9788366487291 - Książki - Inne - Poezja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI