Fear You. Broken love. Tom 2

Fear You. Broken love. Tom 2 - B.B. Reid | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
B.B. Reid
WYMIAR
4,29 MB
NAZWA PLIKU
Fear You. Broken love. Tom 2.pdf
ISBN
7167869896334

OPIS

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze… skradł jej serce.Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło.Lake wierzyła, że to ona go uleczy. Może by jej się udało, gdyby tajemnice z przeszłości nie zaczęły wychodzić na jaw. Gdyby obsesje chłopaka nie brały nad nim góry…Czy para ma ze sobą więcej wspólnego, niż im się wydaje?Jakie mroczne sekrety skrywa Keiran i co się stanie, kiedy zażąda od dziewczyny więcej, niż ta jest mu w stanie dać?

A wręcz jest dużo lepsza od pierwszej części. Akcja nie zwalnia tempa, a bohaterowie muszą stawić czoła groźniejszym wrogom. Napisz recenzję o produkcie: Fear You.

B.B. Reid Fear Me ... To get started finding Fear You Broken Love 2 , you are right to find our website which has a comprehensive collection of manuals listed.

POWIĄZANE KSIĄŻKI