Balsam dla duszy miłośnika psów

Balsam dla duszy miłośnika psów - Jack Canfield | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Canfield
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Balsam dla duszy miłośnika psów.pdf
ISBN
1378323063071

OPIS

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Psy są ucieleśnieniem emocji – psi ogon, długi czy krótki, nie posiada się ze szczęścia, gdy wracamy z pracy; psie uszy, te beznadziejnie oklapnięte i te sterczące dziarsko, denerwują się straszliwie, gdy coś burzy ustalony porządek, a oczy... Oczyma spoglądają na nas wszystkie psie marzenia, nadzieje i obawy.Psy żyją tu i teraz. Spacer z czworonogiem, wspólna zabawa, pieszczoty, a nawet wspólne oglądanie ulubionego programu w telewizji uczą nas całkowicie zanurzać się w teraźniejszości. Psy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Każdy pies uważa swojego człowieka za najdoskonalszą istotę na świecie. Obyśmy nigdy nie zaprzestali dążyć do ideału, jakim jesteśmy w oczach naszego psa.Oto zbiór z życia wziętych historyjek o psach – śmiesznych, odważnych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie.„Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością” - Roger Caras.

Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Psy nauczyły nas, czym jest bezwzględna wierność, dozgonna miłość i prawdziwa radość życia. Balsam dla duszy miłośnika psów Książka już od 23,59 zł - od 23,59 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Balsam dla duszy miłośnika psów, Jack Canfield w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Opis: Balsam dla duszy miłośnika psów - Hansen Mark Victor, Canfield Jack, Becker Marty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI