Zakochany Święty Mikołaj

Zakochany Święty Mikołaj - Katarzyna Misiołek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Misiołek
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Zakochany Święty Mikołaj.pdf
ISBN
2463880929825

OPIS

Siedem pięknych historii o miłości!Czy zastanawialiście się kiedyś, kto kryje się pod kostiumem Świętego Mikołaja? Kim są osoby, które w czasie Świąt przyklejają brodę i zakładają czerwony strój? W galerii handlowej, w szkole, przedszkolu i na spotkaniu integracyjnym w korporacji?Za każdym przebraniem kryje się jakaś historia.Spójrzcie na Święta od tej drugiej strony. Tam także toczy się życie. Niemniej ciekawe od suto zastawionych stołów i elegancko ubranych choinek. Zanurzcie się w świątecznej atmosferze dzięki tej uroczej książce!

PODZIEL SIĘ: TAGI: Agnieszka Jeż Agnieszka Olejnik Anna H Niemczynow książka Magdalena Witkiewicz opowiadania Tomasz Kieres Wydawnictwo Filia Zakochany Święty Mikołaj zbiór opowiadań Zakochany Święty Mikołaj to książka pełna ciepła, każda historia jest inna, niektóre poruszają niezwykle trudne tematy, vide spowodowanie śmiertelnego wypadku, ale wszystkie kończą się happy endem. Wszystkie historie niosą ze sobą nadzieję, której tak bardzo potrzebujemy w ostatnim czasie. „Zakochany Święty Mikołaj" Jeszcze w zielone gramy - fragment powieści Tarta owsiana ze śliwkami „Tamta Kobieta" - recenzja magazynu WPROST Instagram No any image found.

Jest ich siedmiu - każdy z nich ma brodę, czerwony strój oraz worek z prezentami, jednak pod tym kamuflażem kryją się zupełnie ... Dziś właśnie taką książkę chciałam Wam polecić "Zakochany Święty Mikołaj" to bożonarodzeniowa propozycja od Wydawnictwa Filia zawierająca 7 pięknych historii od 7 autorów (Agnieszki Jeż, Tomasza Kieresa, Anny H. Niemczynow, Katarzyny Misiołek, Agnieszki Olejnik, Karoliny Wilczyńskiej, Magdaleny Witkiewicz). Siedem pięknych historii o miłości! Czy zastanawialiście się kiedyś, kto kryje się pod kostiumem Świętego Mikołaja? Kim są osoby, które w czasie Świąt przyklejają brodę i zakładają czerwony strój? W galerii handlowej, w ... Zakochany Święty Mikołaj Agnieszka Jeż,Agnieszka Olejnik,Anna H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI