Rosół z kury domowej (nowe wydanie)

Rosół z kury domowej (nowe wydanie) - Natasza Socha | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Rosół z kury domowej (nowe wydanie).pdf
ISBN
4302378392686

OPIS

Nowe wydanie powieści Nataszy SochyRewelacyjna książka o kobietach takich jak ty! Czasem gorzka, czasem bardzo słodka – jak życie. Nie mogłam się oderwać!Magdalena WitkiewiczWiktoria – architekt z wykształcenia, kura domowa z konieczności – wiedzie idealne życie u boku Tymona. Spełnia jego zachcianki, prowadzi perfekcyjny dom i rozróżnia wszystkie rodzaje garnków. Gdy pewnego dnia mąż oświadcza jej, że oczarowała go kognitywna inteligencja niejakiej Anny, życie Wiktorii zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.Zraniona i nieszczęśliwa zaszywa się w malowniczej niemieckiej wiosce, gdzie poznaje inne kury domowe, równie zagubione i sfrustrowane. Razem rozpoczynają dość ryzykowną przygodę – gotowanie topless w weneckich maskach przed kamerą, a filmy umieszczają w Internecie...Czy będzie to sposób na nowe życie?Czy cztery kury domowe znowu poczują się atrakcyjnymi kobietami?Czy odnajdą szczęście i własną seksualność?Natasza Socha (aż chciałoby się powiedzieć: ta nasza Socha!) niczym J-23 penetruje zagranicę, wiele przy tym mówiąc o Polkach i Polakach. To proza bardzo mi bliska: bez zbędnych określeń, ostra, celna, ironiczna. Lekko wciąga i trzyma do końca.Henryk Sawka

Jak ugotować dobry rosół krok po kroku? Niby takie proste zadanie, a jednak wymaga pewnej wprawy, by domowy rosół z kurczaka nie był mętny ani bez smaku. Zapraszam Cię na przepis na złocisty i klarowny rosół z kury, który możesz zaserwować na niedzielny obiad, ale również jako pierwsze danie podczas przyjęcia. Rosół z kury domowej (nowe wydanie) Wymiary: 13.0 x 20.0.

Socha dała nam kilka różnych przepisów na szczęście i starała się podnieść na duchu uzmysławiając naszą kobiecą wartość. Rosół z kury domowej . ISBN 978-83-8103-696-2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI