Raźnym krokiem do sukcesów...

Raźnym krokiem do sukcesów... - Jerzy Alojzy Sikora | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Alojzy Sikora
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
Raźnym krokiem do sukcesów....pdf
ISBN
5670903049639

OPIS

NIESAMOWITA AUTOBIOGRAFIA PIONIERA POLSKIEJ BIORYTMIKIKtoś mądry powiedział: „Śmierć kończy wszystko, lecz nim do niej dojdzie, dokonać można dzieł wartościowych” – w jakim stopniu mi się to udaje, pozostawiam ocenie drogich Czytelników, którzy niewątpliwie spostrzegli, że uprawiam narcyzm; robię to z rozmysłem, dla utrzymywania doskonałego samopoczucia programującego podświadomość, gdyż to daje znakomite zdrowie – jakie mi dopisuje, w kierunku 100 + VAT – lat życia.

Zobacz inne Sztuka, najtańsze i najlepsze oferty, Opis: Raźnym krokiem do sukcesów po stopniach z kłód, jakie życie rzuca nam pod nogi - Sikora Jerzy, Alojzy. Ktoś mądry powiedział: „Śmierć kończy wszystko, lecz nim do niej dojdzie, dokonać można dzieł wartościowych" - w jakim stopniu mi się to udaje, pozostawiam ocenie drogich Czytelników, którzy niewątpliwie spostrzegli, że uprawiam narcyzm; robię to z rozmysłem ... Raźnym krokiem do sukcesów po stopniach z kłód, jakie życie rzuca nam pod nogi Niesamowita autobiografia pioniera polskiej biorytmiki | Sikora Jerzy, Alojzy | Kos.

po stopniach z kłód, jakie życie rzuca pod nogi. promocja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI