Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach

Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach - Fryderyk Karzełek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fryderyk Karzełek
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach.pdf
ISBN
1492822639561

OPIS

Miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania. To była trauma, z której trudno się podnieść. Długi spłacał kilkanaście lat. Dziś Fryderyk Karzełek, trener i mentor biznesu, swoją własną historią pokazuje, że problemy mogą wyjść nam na dobre. Nawet w czasach lockdownu i pandemii, które zmieniły nasz sposób funkcjonowania w pracy, życiu prywatnym i biznesie.Dzięki tej książce dowiesz się, jak:poradzić sobie z kłopotami, by ostatecznie w nich nie utonąć,zbudować wewnętrzną siłę w trudnych czasach,przygotować ciało i psychikę do działania, gdy nic nam nie sprzyja,znajdować szanse tam, gdzie inni widzą przeszkody,rozpoznać, że czas już odpuścić, „zejść ze zdechłego konia” i zacząć wszystko na nowo.Gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji, czujemy gniew, przerażenie, strach. Walczymy o przetrwanie i przestajemy myśleć racjonalnie. W kryzysie działamy w trybie awaryjnym, który ogranicza nasz sposób postrzegania rzeczywistości. Ale wszystkie cele, jakie mamy są „opakowane” w przeszkody. Chodzi o to, by wypracować sobie nawyk radzenia sobie z nimi i nauczyć się traktować je nie jak koniec świata, lecz ważną lekcję.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Sprawdź! Problemy są dobre czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach, Karzełek Fryderyk, 35,9 zł. Miał 36 lat, gdy zbankrutował.

POWIĄZANE KSIĄŻKI