Odwagi, zajączku

Odwagi, zajączku - Nicola Kinnear | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Kinnear
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Odwagi, zajączku.pdf
ISBN
1087714753785

OPIS

Debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym, który podbił serca dzieci i rodziców w 20 krajach.Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, zdoła pokonać swoje obawy przed nieznanym mu światem?I wyruszy na poszukiwanie swojej przyjaciółki?Ciepła, zabawna opowieść o sile PRZYJAŹNI, która daje pewność siebie i odwagę.Zobaczmy, jak dzielny potrafi być Logan - zajączek domator. I jakie wspaniałe przygody przeżyje!

Książka Koszt dostawy już od 0.00. „Odwagi, Zajączku" to wspaniała propozycja na prezent. Poleciłabym tę książeczkę dzieciom od trzeciego roku życia.

Kocham kupować mojemu bratankowi takie lektury z głębszą wartością, z przesłaniem. Wolę by czytał to, niż książki od rodziców o abstrakcyjnych robotach, które nie dają nic, poza destrukcją wyobraźni. Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, zdoła pokonać swoje obawy przed nieznanym mu światem? I wyruszy na poszukiwanie swojej przyjaciółki? Ciepła, zabawna opowieść o sile PRZYJAŹNI, która daje pewność siebie i odwagę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI