Otwórz się na miłość

Otwórz się na miłość - Natalia Sońska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Sońska
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Otwórz się na miłość.pdf
ISBN
1428254743113

OPIS

Gdybyś mogła mieć jedno życzenie, które na pewno się spełni – czego byś sobie życzyła?Pozornie Anna jest zwyczajną trzydziestolatką. Ma dobrą pracę, którą lubi, i własne mieszkanko, które – choć niewielkie – jest przytulne i całkowicie jej odpowiada. Dlaczego więc większość wieczorów spędza samotnie, a jedyną osobą, z którą może porozmawiać, jest jej przyjaciółka i sąsiadka, Ula?Ania nigdy by się nie spodziewała, że wyprawa do galerii handlowej w poszukiwaniu prezentu może odmienić jej życie… Nie tylko osobiste, ale i zawodowe. Przed nią wielkie zmiany, którym będzie musiała stawić czoło.Czy młoda kobieta da się namówić na wspólny wyjazd ze znajomymi w góry, by nabrać dystansu do tego, co dzieje się wokół niej? W końcu w święta najcenniejszym prezentem może być czas na spokojne rozmowy z bliskimi, cieszenie się swoim towarzystwem, wybaczenie sobie i innym.„Otwórz się na miłość” to baśniowa historia dziejąca się w prawdziwym świecie – o księżniczce zamkniętej w wysokiej wieży. Niekiedy grube mury, które chronią nas przed światem, budujemy wokół siebie sami. Miłość pomaga nam je zburzyć.

Kiedy nadchodzi miłosne rozczarowanie, naturalną tendencją jest ucieczka, rezygnacja z miłości. Ale jeśli nie pozwolimy sobie ponownie otworzyć się na miłość, możemy przegapić coś wyjątkowego - szansę zbudowania relacji, do której naprawdę dążymy.

„Otwórz się na miłość" Natalii Sońskiej to pierwsza przeczytana przeze mnie książka w tym roku. Właściwie to doczytana - zaczęłam ją na początku tego tygodnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI