Franklin uczy się współpracy

Franklin uczy się współpracy - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Franklin uczy się współpracy.pdf
ISBN
8695042485444

OPIS

Zielony żółwik Franklin i jego najlepszy przyjaciel miś chcą razem wystartować w zawodach wozików, czyli pojazdów własnej konstrukcji i pomysłu. Koledzy z zapałem zabierają się do pracy, ale wkrótce pojawiają się problemy… Każdy z konstruktorów ma swój pomysł na to, jak powinien wyglądać i nazywać się ich wozik. Franklin i miś muszą nauczyć się trudnej sztuki kompromisu i zasad współpracy. Przekonają się też, że czasami dobra zabawa jest ważniejsza niż samo zwycięstwo w zawodach. Książka ukazała się w ramach nowej serii Franklin i przyjaciele. Należące do niej książeczki powstały w oparciu o nowe odcinki filmowe przygód żółwia Franklina. Cechą wyróżniającą tę serię jest zupełnie nowa szata graficzna. Znani bohaterowie pojawiają się na nowoczesnych, trójwymiarowych ilustracjach wykonanych techniką komputerową. Same historyjki zachowują nadal lubiany przez dzieci klimat i ceniony przez dorosłych walor edukacyjny.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży. Książka Franklin uczy się współpracy liczy 24 stron.

Koledzy z zapałem zabierają się do pracy, ale wkrótce pojawiają się problemy Każdy z konstruktorów ma swój pomysł na to ... Franklin uczy się współpracy . ISBN 978-83-7167-810-3 : Miejsce wydania Bielsko-Biała : Wydawnictwo Debit, Rok wydania 2012.

POWIĄZANE KSIĄŻKI