Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku

Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku - Agata Stankiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Stankiewicz
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku.pdf
ISBN
5128448654083

OPIS

La dolce vita – słodkie życie, pełne wyrafinowanych smaków, chce mieć każdy z nas. Kolejna odsłona cukierniczych cudów autorstwa Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat otwiera nam ich świat. Mamy tu inspirowane włoską radością życia panna cottę i „Ferrero Rocher”, mamy lekkie, rozpływające się w ustach, przenoszące nas do Hiszpanii serniczki o smaku pinacolady, i wreszcie – mamy też przepisy dzięki którym znowu, jak w dzieciństwie, trafiamy do babcinej kuchni – polskie pączki, szarlotkę czy faworki.Autorki – Agata prowadząca popularny kanał Sugarlady oraz Małgorzata właścicielka pracowni cukierniczej „Candy Gold” – żonglują pomysłami i recepturami, które poznały podczas licznych podróży po świecie. Każdy z przepisów, jakie nam prezentują, to mieszanka bogatego doświadczenia pasjonatki cukiernictwa, autorskiej fantazji i profesjonalnych zasad pieczenia.Opinie czytelników i czytelniczek, którzy mają już w domu pierwszą książkę autorstwa Dziewczyn z Wypiekami, potwierdzają, że w kuchennej biblioteczce na pewno warto mieć także tę pozycję.

LiteraturaZmyslo ... Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku Małgorzata Nagat, Agata Stankiewicz. La dolce vita - słodkie życie, pełne wyrafinowanych smaków, chce mieć każdy z nas.

Książka Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku liczy 152 stron. Jej wymiary to 204x260. Na koniec należy zaznaczyć, że książka „Dziewczyny z wypiekami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI