Cherub. Cykl z Igorem Brudnym. Tom 3

Cherub. Cykl z Igorem Brudnym. Tom 3 - Przemysław Piotrowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Piotrowski
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Cherub. Cykl z Igorem Brudnym. Tom 3.pdf
ISBN
4235481287097

OPIS

Przeszłość upomni się o niego po raz ostatni.Zielonogórskie lato przerywa kolejna zbrodnia. Prokurator Brunon Kotelski zostaje bestialsko okaleczony i zamordowany. W tym samym czasie komisarz Igor Brudny otrzymuje pamiątkę z przeszłości.Pod nieobecność emerytowanego inspektora Romualda Czarneckiego sprawę przejmuje prokurator Arleta Winnicka. Zainscenizowane miejsce zbrodni, wybór ofiary i brak śladów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Morderca jest brutalny, nieprzewidywalny i świetnie panuje nad sytuacją. Bardzo szybko daje śledczym do zrozumienia, że żadne z nich nie może czuć się bezpieczne. Szykuje się najtrudniejsza sprawa w ich karierze.Brudny, zdeterminowany, by uratować przyjaciół i raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą, podejmuje wyzwanie. Finałowy pojedynek dopiero się rozpoczyna.

Cykl: Igor Brudny (tom 3) Średnia ocen: 8,2 / 10 1389 ocen . Czytelnicy: 2566 Opinie: 386 + Dodaj na półkę Kup książkę.

Zdaje się zbierać siły do swych wielkich, corocznych bachanaliów. Tymczasem sen ten przerywa okrutna zbrodnia, której ofiarą pada prokurator Brunon Kotelski. Cherub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI