Python dla DevOps. Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji

Python dla DevOps. Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Python dla DevOps. Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji.pdf
ISBN
9136347292106

OPIS

Ostatnia dekada zmieniła oblicze IT. Kluczowego znaczenia nabrały big data, a chmura i automatyzacja rozpowszechniły się wszędzie tam, gdzie mowa o efektywności. Inżynierowie muszą wykorzystywać zalety systemów linuksowych w codziennej praktyce, aby zapewnić należyty poziom automatyzacji swoich zadań. Do tych celów świetnie nadaje się Python. Język ten zdobywa coraz większe uznanie z uwagi na jego wszechstronność, jak również wydajność, przenaszalność i bezpieczeństwo kodu. Warto więc wykorzystywać Pythona do administrowania systemami Linux wraz z takimi narzędziami DevOps jak Docker, Kubernetes i Terraform.Dzięki tej książce dowiesz się, jak sobie z tym poradzić. Znalazło się w niej krótkie wprowadzenie do Pythona oraz do automatyzacji przetwarzania tekstu i obsługi systemu plików, a także do pisania własnych narzędzi wiersza poleceń. Zaprezentowano również przydatne narzędzia linuksowe, systemy zarządzania pakietami oraz systemy budowania, monitorowania i automatycznego testowania kodu. Zagadnienia te szczególnie zainteresują specjalistów DevOps. Ponadto zawarto tu podstawowe informacje o chmurze obliczeniowej, usługach IaC i systemach Kubernetes. Omówiono zasady uczenia maszynowego i inżynierii danych z perspektywy DevOps. Przedstawiono także kompletny przewodnik po procesach budowania, wdrażania oraz operacyjnego wykorzystywania modelu uczenia maszynowego z użyciem systemów Flask, sklearn, Docker i Kubernetes.W tej książce:wprowadzenie do Pythonaautomatyczne przetwarzanie tekstu oraz automatyzacja operacji na plikachautomatyzacja za pomocą sprawdzonych narzędzi linuksowychchmura, infrastruktura jako kod, Kubernetes i tryb bezserwerowyuczenie maszynowe i inżynieria danych z perspektywy DevOpstworzenie i operacjonalizacja projektu uczenia maszynowegoPython: tutaj ważna jest prawdziwa nowoczesność oprogramowania!

Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji (Noah Gift). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Python: tutaj ważna jest prawdziwa nowoczesność oprogramowania! Książka Python dla DevOps Naucz się bezlitośnie skutecznej automatyzacji, pochodzi z wydawnictwa Helion.

Należy do gatunków: informatyka, Programowanie, Python. Książka Python dla DevOps liczy 464 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI