O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści.

O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści. - Janusz Leon Wiśniewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Leon Wiśniewski
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści..pdf
ISBN
6042438074676

OPIS

Ewelina Wojdyło, nauczycielka i kreatorka kultury oraz Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec i pisarz, mieszkający pod jednym dachem, stworzyli książkę wyjątkową, bardzo osobistą. Sięgnęli do swoich wspomnień, by opowiedzieć o niezwykłych momentach swojego dzieciństwa i dzieciństwa swoich córek i synów. Momentach, które ich ukształtowały, pozwoliły zrozumieć siebie, innych, świat... Snują swoje opowieści jak najlepsi bajarze, a my, mali i duzi, ogrzewamy serca czułością płynącą z każdego słowa. Znajdziemy w tych historiach bohaterów rodem z baśni, mądrość przypowieści i prawdę z życia wziętą.

Momentach, które ich ukształtowały, pozwoliły zrozumieć siebie, innych, świat… Snują swoje opowieści jak najlepsi bajarze, a my, mali i duzi, ogrzewamy serca ... O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści - Janusz Leon Wiśniewski - książka w Książkomat.pl.

Sięgnęli do swoich wspomnień, by opowiedzieć o niezwykłych momentach... O siedmiu krasnoludkach, które nigdy nie spotkały królewny Śnieżki. I inne prawdziwe opowieści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI