Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie

Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie - Paulina Łopatniuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Łopatniuk
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
Na własnej skórze. Mała książka o wielkim narządzie.pdf
ISBN
9427239883433

OPIS

Z tej książki dowiesz się:Ile waży cała ludzka skóra?Czym są pchły piaskoweJak człowiekowi mogą wyrosnąć rybie łuski?Dlaczego Lenin był grzybem?Skóra jest naszym największym organem. I pomimo obiegowej opinii – bardzo skomplikowanym. Wbrew temu, co widzimy gołym okiem, nie jest jednolitą warstwą, lecz złożoną strukturą. I każdy jej element może zachorować.Paulina Łopatniuk, autorka bestsellera „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?”, zagłębia się w zakamarki skóry. Buszuje pośród stadek gruczołów potowych, wędruje między wężowymi splotami naczyń krwionośnych, śledzi przebieg gałązek nerwowych i wpatruje się w masywy gruczołów łojowych. Tę książkę poczujecie na własnej skórze!

Mała książka o wielkim narządzie' zapowiadana jest na 28.10.2020 (Polska). Książki z serii Zrozum są bardzo nierówne - niektóre świetne, inne przeciętne, czasem zbyt naukowe. Jednak Na własnej skórze.Mała książka o wielkim narządzie spodobała mi się bardzo.

Mała książka o wielkim narządzie w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Na własnej skórze Mała książka o wielkim narządzie Paulina Łopatniuk. Poznańskie Na własnej skórze Mała książka o wielkim narządzie Paulina Łopatniuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI