Kim Dzong Un. Historia dyktatora

Kim Dzong Un. Historia dyktatora - Jung H. Pak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jung H. Pak
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Kim Dzong Un. Historia dyktatora.pdf
ISBN
8039005111791

OPIS

Jung H. Pak, była analityczka CIA i znawczyni problematyki polityki międzynarodowej, z reporterską dociekliwością opisuje nieznane fakty z życia przywódcy Korei Północnej. Kim jest tajemniczy dyktator, który tak bardzo lubi znikać? Jakie sekrety skrywa jeden z najbardziej brutalnych reżimów świata? Gdzie znajduje się słynna broń atomowa i kiedy może zostać użyta? Do czego doprowadziły odbywające się za zamkniętymi drzwiami spotkania Kim Dzong Una z prezydentem USA, Donaldem Trumpem? A przede wszystkim: czy Kim Dzong Un na pewno wciąż żyje? Książka Jung H. Pak to wstrząsająca historia, ukazująca najbardziej tajemniczą dyktaturę na świecie.Wnikliwa analiza prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznej dystopii na świecie.„Kirkus Reviews”Doskonałe. Jung H. Pak przebija się przez nieprzejrzystość reżimu i mgłę plotek.„Los Angeles Times”Jung H. Pak jest starszą wykładowczynią i przewodniczącą Fundacji SK-Korea w Brookings Institution. W swojej pracy skupia się na wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem narodowym, przed którymi stoją Stany Zjednoczone i Azja Wschodnia. Interesuje ją szczególnie ryzyko użycia broni masowego rażenia przez Koreę Północną, cechy polityki wewnętrznej i zagranicznej reżimu oraz stabilność wewnętrzna. Zajmuje się także stosunkami pomiędzy USA a Koreą Południową oraz dynamiką geopolityczną Azji Północno-Wschodniej.

Wielki Następca to także reportaż o współczesnej Korei Północnej pod rządami Kim Dzong Una, o jej problemach i absurdach.; Anna Fifield w jasny i interesujący sposób przybliża historię Korei Północnej od przejęcia władzy przez Kim Ir Sena i ... Do czego doprowadziły odbywające się za zamkniętymi drzwiami spotkania Kim Dzong Una z prezydentem USA, Donaldem Trumpem? A przede wszystkim: czy Kim Dzong Un na pewno wciąż żyje? Książka Jung H. Pak to wstrząsająca historia, ukazująca najbardziej tajemniczą dyktaturę na świecie. Jung H.

Pak, „Kim Dzong Un. Historia dyktatora", Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 2020, stron 444, przekład: Agnieszka Walulik, Aga Zano Fot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI