Franklin jest starszym bratem

Franklin jest starszym bratem - PauletteBourgeois | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
PauletteBourgeois
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Franklin jest starszym bratem.pdf
ISBN
3862293239967

OPIS

Franklin zostaje starszym bratem i stara się dobrze sprawdzić w tej nowej dla siebie roli. Siostrzyczka wymaga wiele uwagi ze strony rodziców, ale również ze strony samego braciszka. Żółwik sumiennie wypełnia obowiązki starszego brata, ale chciałby mieć czas na zabawę z kolegami.

Siostrzyczka wymaga wiele uwagi ze strony rodziców, ale również ze strony samego braciszka. Żółwik sumiennie wypełnia obowiązki starszego brata, ale chciałby mieć czas na zabawę z kolegami. Franklin jest starszym bratem i ustępuje żółwince w wielu sprawach.

Na to Franklin się nie zgadza i dochodzi do szarpaniny, w wyniku której Sapcio traci ogonek. Na podstawie postaci stworzonych przez pisarkę Paulette Bourgeois i ilustratorkę Brendę Clark. Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI