Swing Time

Swing Time - Zadie Smith | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zadie Smith
WYMIAR
7,81 MB
NAZWA PLIKU
Swing Time.pdf
ISBN
6306283025423

OPIS

Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek, choć tylko jedna z nich – Tracey – ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana, napędzana rywalizacją przyjaźń niespodziewanie się kończy. Dziewczyny nigdy już nie będą ze sobą blisko, ale też nigdy o sobie nie zapomną. Po latach Tracey udaje się spełnić marzenie z dzieciństwa, ale boryka się z dorosłym życiem, podczas gdy jej przyjaciółka, jako asystentka słynnej gwiazdy, wkracza w świat blichtru i sukcesu. W podróży między Londynem, Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką odkrywa, że życie to nieustanny taniec, którego rytm dyktują zmieniające się czasy. Wibrującą muzyką, roztańczoną powieść o przyjaźni, pasji i poszukiwaniu korzeni nazwano najlepszą książką Zadie Smith. „Najbardziej poruszająca powieść Zadie Smith od dekady”. – Alexandra Schwartz, „The New Yorker” „To piąta powieść Zadie Smith i według mnie najlepsza”. – „The Guardian”„Wirtuozerska powieść, pełna wnikliwych i subtelnych obserwacji na temat tańca, koloru skóry, klasy społecznej, globalnej kultury, a przede wszystkim wyjątkowych więzi, które łączą najlepsze przyjaciółki, a także matkę i córkę”. –Zadie Smith – jedna z najważniejszych współczesnych pisarek. Każda jej książka trafia zarówno na listy bestsellerów, jak i do zestawień najważniejszych książek roku. Autorka . "Białych zębów", "O pięknie", "Londyn NW". Mieszka w Londynie i Nowym Jorku.

Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. O „Swing Time" stało się głośno już w zeszłym roku, gdy Smith przeczytała dwa rozdziały planowanej powieści na spotkaniu ze studentami. Enigmatycznie zapowiadała wtedy, że książka ... Swing Time.

W swojej piątej książce, brytyjska autorka powraca do ulubionych motywów - dorastania, korzeni i przyjaźni - by wykreować z nich piękną, hipnotyzującą opowieść o dążeniu do wyznaczonych celów oraz życiu po swojemu, według własnych zasad. Zadie smith swing time na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Swing time is a swing jazz style..

POWIĄZANE KSIĄŻKI