Sekret bodyguarda

Sekret bodyguarda - Marta Maciejewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Maciejewska
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Sekret bodyguarda.pdf
ISBN
3928137067959

OPIS

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi.Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown ma wszystko: zawód, który jest również jej pasją, dobrze prosperującą firmę i pieniądze umożliwiające spełnianie wszelkich marzeń. Ale jej serce pragnie miłości, a ciało domaga się erotycznej rozkoszy. I wtedy pojawia się on, Theo. Seksowny, nieokiełznany i niepokorny kochanek budzi w Mikaeli dzikie pożądanie. Namiętny romans zakłócają jednak niepokojące wydarzenia.Czy Mikaela ocali firmę, majątek i… życie? Kim naprawdę jest Theo – aniołem stróżem, a może demonem z najgorszych koszmarów?Wielkie pieniądze, romantyczna miłość i pikantny seks, a także nuta sensacji – to wszystko znajdziesz w debiutanckiej powieści Marty Maciejewskiej Sekret bodyguarda.Odkryj nieznany świat namiętności kobiety i mężczyzny, których połączyła tajemnica.Nie czytaj przed nocą. Pożądanie nie da ci zasnąć.

Mikaela osiągnęła w życiu bardzo dużo i to nie dzięki komuś, a własną pracą. Jest właścicielką Domu Mody, który zbudowała od podstaw.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Sekret bodyguarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI