Przyjdzie pogoda na miłość

Przyjdzie pogoda na miłość - Wioletta Piasecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wioletta Piasecka
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Przyjdzie pogoda na miłość.pdf
ISBN
9898016655487

OPIS

Pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość?Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub z inną kobietą.U Magdy, która spodziewa się dziecka, lekarze diagnozują raka piersi.Zuzanna marząca o karierze w modelingu wikła się w seksaferę w kręgach władzy.Wioletta Piasecka w powieści "Przyjdzie pogoda na miłość" zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas. Po burzy wychodzi słońce, a więc mimo zawiedzionych nadziei, cierpienia i konsekwencji błędnych decyzji zawsze trzeba szukać nowych szans i walczyć o swoje szczęście.Jeśli przeżywasz rozterki i rozczarowania, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz otuchy, bo w Twoim życiu się nie układa, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli po prostu masz ochotę na dobrą lekturę, to Przyjdzie pogoda na miłość jest idealnym wyborem.

Promocja dnia -45% 15,37 zł 27,95 zł -45% W magazynie Offer ends in: Bohdan Arct ... Przyjdzie pogoda na miłość Książka już od 21,23 zł - od 21,23 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wioletta Piasecka w powieści Przyjdzie pogoda na miłość zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas.

Objętość 395, [5] stron ; ... Szczegóły: Przyjdzie pogoda na miłość - Piasecka Wioletta. Tytuł: Przyjdzie pogoda na miłość Autor: Piasecka Wioletta Wydawnictwo: SZARA GODZINA Kod paskowy: 9788366573161 ISBN: 978-83-66573-16-1 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 400 Format: 14,5 x 20,5 cm Oprawa: miękka Wioletta Piasecka w powieści "Przyjdzie pogoda na miłość" zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI