Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu

Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu.pdf
ISBN
9453832122936

OPIS

Czy kolory i kształty mogą mieć coś wspólnego z radością?Dlaczego ludzie, niezależnie od wieku, płci i pochodzenia, przystają na widok zachodzącego słońca, ozdabiają domy lampkami i nie mogą się przestać uśmiechać na widok kudłatego psa w żółtych kaloszach?Czy istnieją sposoby, by samemu stworzyć miejsca pełne radości?Projektantka Ingrid Fetell Lee przekonuje, że nasze samopoczucie jest mocno związane ze światem zewnętrznym: w pewnych miejscach możemy odczuwać niepokój i przygnębienie, a w innych cieszyć się harmonią przestrzeni, kształtów i barw. To, co nas otacza, może stanowić odnawialne i łatwo dostępne źródło radości.Czy do naszej przestrzeni da się wprowadzić radość? Czy da się tego dokonać za pomocą kolorów, wzorów i faktur? Oczywiście, że tak! Autorka podpowiada, co zrobić, by „estetyka radości” na trwale zagościła w naszym życiu.„Joyful nie opowiada o poszukiwaniu radości w odległych krańcach świata. Mówi o znalezieniu radości w miejscu, w którym jesteśmy. (…) Poznacie prawdziwych ludzi, którzy tworzą radość we własnych domach i społecznościach - domkach letniskowych i kamperach, salonach i biurach, na chodnikach i w centrach rekreacji - aby zobaczyć, jak małe zmiany mogą pomóc odnaleźć w zwykłych przedmiotach i miejscach niezwykłą radość.”

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Joyful.

Księgarnia Bankowa.pl realizuje zamówienia dla pracowników naukowych, uczelni, firm, kancelarii, bibliotek i innych instytucji. Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI