Dziecko dla odważnych

Dziecko dla odważnych - Leszek Talko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Talko
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
Dziecko dla odważnych.pdf
ISBN
8720225742507

OPIS

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Podobno człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego. Więc kiedy w domu pojawił się Pitu (wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, jak się będzie nazywał), przyzwyczailiśmy się. Jakimś cudem zmieniałem pieluchę. Nie wiem, jakim cudem wkładałem mu nowe ubranko. Kolejne tego dnia. (Czy mi się wydaje, czy w książkach nic nie pisali, że przeciętny Pitulek potrafi się obrzygać dziesięć razy dziennie? Bo o tym, że w tym samym czasie dwadzieścia razy obrzyga rodziców, nie pisali na pewno). Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy, co mają dwójkę czy, uchowaj Boże, piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu? Nigdy byś w to nie uwierzył? Przekonaj się sam! Nowe ilustracje: Ksenia Potępa z „ Nie mogę, trzymam dziecko”

Recenzje książek dla rodziców pisane przez rodziców. Pomysł na książkowy prezent na Dzień Ojca. Napisz recenzję o produkcie: Dziecko dla odważnych Twoja ocena.

Bilety dla dorosłych: 45 zł, ulgowe: 35 zł. Poradnik dostępny dla Dziecko dla odważnych - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty. Dziecko dla odważnych to blisko 70 opowieści z życia autora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI