Chwila

Chwila - Wisława Szymborska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wisława Szymborska
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Chwila.pdf
ISBN
9651598480168

OPIS

Każdy z utworów zgromadzonych w tomie "Chwila" to krystalicznie czysty, precyzyjny i zwarty minitraktat: filozoficzny, metafizyczny, egzystencjalny. Szymborska mówi o sprawach najważniejszych w sposób skłaniający do odkrywczych medytacji i przemyśleń.

Antoni Regulski Cytat 27 stycznia 2010 roku, godz. 17:08 2,8°C Nie ma lepszej chwili do stracenia niż obecna.

Ile czasu zajmuje Ci znalezienie kreatywnych zabaw, które będą rozwijać Twoje dziecko? Zapewne kilka, jak nie kilkadziesiąt minut. A znalezienie potrzebnych do ich zrealizowania materiałów? To kolejne kilka lub kilkadziesiąt minut spędzonych na ... „Chwila" była organem myśli syjonistycznej, spełniała także funkcje organizatora różnych akcji na terenie Małopolski Wschodniej, mających na celu wzbogacenie dochodów Żydowskiego Funduszu Narodowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI