Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki - Mario Vargas Llosa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mario Vargas Llosa
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki.pdf
ISBN
6713206632523

OPIS

Ricardo był nastolatkiem, kiedy poznał niegrzeczną dziewczynkę. Od tamtego dnia przez ponad pięćdziesiąt lat ukochana pojawia się w jego życiu i znika bez śladu. Czy to w Limie, Paryżu, Londynie, Tokio czy Madrycie – każdy jej powrót będzie ważnym wydarzeniem w życiu Ricarda i ważnym momentem w najnowszej historii świata."Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" to przewrotna opowieść o femme fatale i miłości aż po grób, miłości idealnej, perwersyjnej, archetypicznej, która potrafi nadać życiu sens i strącić na dno rozpaczy.

Rinoa_Sin . Czy nie pojawiła się na okładce książki Mario Vargasa Llosy, czy mi się zdaje?? ...

Narrator, czyli autor, siedzi w wygodnym wagonie wehikułu czasu, który ruszył z peronu w 1950 r. i podróżuje przez 40 lat. Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki Są takie książki, o których trudno powiedzieć, czy człowiekowi się podobały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI