Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie - Joanna Godecka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Godecka
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie.pdf
ISBN
7578774544351

OPIS

Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu. Jednak zdarza się, że najsurowszym krytykiem jest wewnętrzny głos, który ukrywa się w naszej głowie i mówi nam „znowu dałaś plamę”, „to ci się nie uda”, „siedź cicho, są mądrzejsi od ciebie” itd. Najczęściej te oskarżenia nie mają nic wspólnego z faktami, ale sprawiają, że rezygnujemy z wyzwań, przejmujemy się nadmiernie porażkami i czujemy się gorsi od innych.W książce autorki proponują różne strategie, które pomogą zmierzyć się z tym wewnętrznym głosem i sprawić, aby w końcu zamilkł lub - co więcej - zaczął wspierać i zachęcać do działania. Zaprosiły do rozmów na te tematy: Katarzynę Cichopek, Darię Ładochę, Odetę Moro, Honoratę Skarbek, Dorotę Welman, Zofię Zborowską-Wronę.Alina Adamowicz – blogerka i Joanna Godecka – psychoterapeutka i life coach, autorka: Bądź pewna siebie, Nie odkładaj życia na później, Przestań się zamartwiać, Szczęście w miłości.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie - Adamowicz Alina, Godecka Joanna , tylko w empik.com: 27,90 zł . Przeczytaj recenzję Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ebook Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie, Alina Adamowicz, Joanna Godecka. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI