Dwa grosze. O Bogu bliskim

Dwa grosze. O Bogu bliskim - Roman Bielecki OP | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Bielecki OP
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
Dwa grosze. O Bogu bliskim.pdf
ISBN
2878652117566

OPIS

Ceniony dominikanin, z charakterystyczną dla siebie skrupulatnością i nieoczywistością, zestawia Słowo z czasami współczesnymi. Pomaga odkryć sedno chrześcijaństwa i odpowiada na szereg, chwilami zdumiewających, pytań: Czy my, ludzie XXI wieku, jesteśmy „teflonowymi chrześcijanami”? Czy możemy uwolnić się od „-izmów”? Dlaczego chowamy swoje prawdziwe JA „za płaszczem Bartymeusza”? To wzbogacająca propozycja, która pogłębi naszą wiarę.

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie.

O Bogu bliskim, autor: Roman Bielecki OP, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 11 stycznia 2021, książka w ofercie od: 1 listopada 2020 Apel MinFin o „odnoszenie" gotówki z materaców do banków zdradzać może zamiary rządu. Zamiast to robić obywatele powinni zrobić dokładnie odwrotnie - wyjąć resztę gotówki z zasięgu państwa i wziąć ją we własne ręce i własne materace.

POWIĄZANE KSIĄŻKI