Nie mów nikomu (wydanie pocketowe)

Nie mów nikomu (wydanie pocketowe) - Harlan Coben | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Nie mów nikomu (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
9506738401485

OPIS

Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos.David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano. Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

... Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża (wydanie pocketowe) 10,49 z ... £3.69 - Powieść, która przyniosła Harlanowi Cobenowi rozgłos.
David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy.

David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth żywą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI