Nie krzycz

Nie krzycz - Marcel Moss | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Moss
WYMIAR
8,48 MB
NAZWA PLIKU
Nie krzycz.pdf
ISBN
6001997741636

OPIS

Nowy thriller psychologiczny autora bestsellerowych „NIE ODPISUJ” i „NIE WIESZ WSZYSTKIEGO”Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji. Tymczasem one istnieją. Z zagryzionymi do krwi wargami i przekrwionymi od płaczu oczami godzinami wpatrują się w przepełnione jadem komentarze. (…) i pragną tylko jednego. Zemsty na tych, którzy próbowali wgnieść ich w ziemię.Pogrążona w długach Anita zarabia na życie jako anonimowa hejterka. Kobieta za pieniądze wypisuje obraźliwe komentarze pod adresem znanych osób. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie zhejtowania jednego z polityków. Krótko potem na jej prywatną skrzynkę zaczynają przychodzić agresywne maile. To jednak początek koszmaru. Kto i dlaczego się na nią uwziął? Gnębiony przez żonę Michał zaczyna wierzyć, że już nigdy się od niej nie uwolni. Wkrótce mężczyzna otrzymuje nieoczekiwaną pomoc i staje przed szansą wyrównania rachunków z demoniczną Agatą. Nie wie jednak, że godząc się na walkę z żoną, staje się częścią perfidnej gry, która ostatecznie prowadzi do tragedii.W dzisiejszym świecie nie liczy się prawda.Liczy się to, kto najgłośniej krzyczy.

Mimo to uważam, że zdecydowanie warto po nią sięgnąć, bo to nie tylko najlepsza powieść autora, ale także jedna z lepszych powieści tego gatunku, która miałam przyjemność poznać w ostatnim czasie. Nie krzycz na dziecko! 1 z 7 Krzyk to oznaka słabości. 123rf.

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Nie krzycz! W netykiecie pisanie całych zdań wielkimi literami jest czymś, czego nie odbiera się zazwyczaj dobrze. Choć takie teksty bardziej zwracają na siebie uwagę, uznawane są za internetowy krzyk, którego nie powinno się nadużywać - tak jak i w życiu codziennym. To normalne w snach podchodzących pod koszmary.

POWIĄZANE KSIĄŻKI