Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Michaił Bułhakow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michaił Bułhakow
WYMIAR
8,37 MB
NAZWA PLIKU
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
7062395448474

OPIS

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań.Historia pary zakochanych - tytułowych Mistrza i Małgorzaty - łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy - ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło?Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę!Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Tytuł: Mistrz i Małgorzata Podtytuł: wydanie z opracowaniem i streszczeniem Autor: Michał Bułhakow, ilustracje Nikola Kucharska Wydawnictwo: Greg ISBN: 9788375175356 Rok wydania: 2017 Ilość stron: 512 Format: 145 x 205 mm Oprawa: oprawa miękka Waga: 0.546 kg ja moze nie o samej ksiazce, jak o wydaniu. zaczalem czytac te ksiazke w pierwszym przekladzie, z 1966r, po przeczytaniu 160 stron kupilem wydanie z greg, poniewaz wyczytalem w internecie ze pierwsze tlumaczenie bylo ocenzurowane.

Wszystko co trzeba wiedzieć o Mistrzu i Małgorzacie Michaiła Bułhakowa ... "Mistrz i Małgorzata" Michaiła Bułhakowa to powieść o luźnej, otwartej, ale niezwykle złożonej kompozycji. Składa się ona z trzech ciągów narracyjnych, w świecie przedstawionym miesza się świat rzeczywisty ze światem fantastycznym, a czas teraźniejszy z czasem przeszłym i przyszłym. Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne bez skrótów i cięć w treści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI