Miss Birmy

Miss Birmy Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,63 MB
NAZWA PLIKU
Miss Birmy.pdf
ISBN
7371174685089

OPIS

Przejmująca opowieść o kobiecie, której piękno wpłynęło na losy świata Benny i Khin nie mówią w tym samym języku, ale oboje są tak samotni, że decydują się na małżeństwo. On nie zna swoich prawdziwych korzeni. Ona nie może się otrząsnąć z rodzinnej tragedii, której powodem było pochodzenie etniczne. Gdy Birma pogrąża się w chaosie drugiej wojny światowej, rodzi się ich córka Luiza. Burzliwe dzieciństwo kształtuje charakter dziewczyny, która od młodości zachwyca urodą. Świadomość trudnej i bolesnej przeszłości rodziców nie opuszcza jej nawet na scenie, gdy jako nastolatka walczy o tytuł Miss Birmy. Stawka jest wysoka – konkurs piękności może zjednoczyć ogarnięty wojną kraj albo jeszcze bardziej go podzielić. Czy jedna kobieta może dać nadzieję krajowi, który chwieje się w posadach?Jaką cenę Luiza zapłaci za zwycięstwo? Miss Birmy to oparta na prawdziwej historii wielopokoleniowa saga o miłości, rodzinie i poszukiwaniu tożsamości, osnuta na tle przejmującego obrazu wojny.

Polskę reprezentować będzie Paulina Krupińska. Miss Universe jest drugim po Miss World najbardziej prestiżowym konkursem piękności na świecie. A beautiful and poignant story of one family during the most violent and turbulent years of world history, Miss Burma is a powerful novel of love and war, colonialism and ethnicity, and the ties of blood.

Świadomość trudnej i bolesnej przeszłości rodziców nie opuszcza jej nawet na scenie, gdy jako nastolatka walczy o tytuł Miss Birmy. `Miss Birmy` to oparta na prawdziwej historii wielopokoleniowa saga o miłości, rodzinie i poszukiwaniu tożsamości, osnuta na tle przejmującego obrazu wojny. Książka Miss Birmy pochodzi z wydawnictwa Mando.

POWIĄZANE KSIĄŻKI