Maryja mówi do ciebie

Maryja mówi do ciebie - s. Bożena Maria Hanusiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
s. Bożena Maria Hanusiak
WYMIAR
12,27 MB
NAZWA PLIKU
Maryja mówi do ciebie.pdf
ISBN
6016412133746

OPIS

Maryja pragnie mówić do twojego serca. Codziennie.Ten wyjątkowy dziennik zawiera przesłania Matki Bożej, krótkie medytacje oraz cytaty z Pisma Świętego przeznaczone na każdy dzień roku. Dzięki niemu odkryjesz, jak wielką miłością i troską otacza nas Maryja, a Ona stanie się twoją najbliższą przyjaciółką, powierniczką codziennych spraw i nauczycielką żywej wiary.Maryja najwierniej kroczyła śladami Jezusa, towarzyszyła Mu od poczęcia aż po krzyż oraz zmartwychwstanie. Takiej wierności pragnie nauczyć każdego z nas. Przeżyj cały rok, podążając dzień po dniu za Tą, która zaufała do końca.s. Bożena Maria Hanusiak – pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka m.in. Modlitewnika do św. Józefa oraz Różańca z orędziami Maryi.

Maryja pragnie mówić do twojego serca. Codziennie.Ten wyjątkowy dziennik zawiera przesłania Matki Bożej, krótkie medytacje oraz cytaty z Pisma Świętego przeznaczone na każdy dzień roku.

na to, by potrafić dziękować Bogu za wszelkie dobro, jakie Cię spotkało oraz doceniać je. Jeśli potrzebujesz natchnienia, inspiracji do spełniania marzeń to znajdziesz je w książce „Maryja mówi do ... Maryja mówi do ciebie autorstwa s.

POWIĄZANE KSIĄŻKI