Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - Georg Weidinger | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Georg Weidinger
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.pdf
ISBN
1938369024370

OPIS

Prawidłowe odżywianie i oddychanie sprawiają, że dobrze się czujesz. Jednak często po posiłku odczuwasz zmęczenie i brak energii. Jak to zmienić, podpowie Georg Weidinger, znany lekarz, który wspólnie ze swoją żoną, opracował dietę opartą na Tradycyjnej Medycynnie Chińskiej. Wykorzystali oni zasady gotowania według Pięciu Przemian, ale dostosowali je do zachodniego współczesnego świata. Opracowane przez nich dania nie tylko dobrze smakują, ale również stanowią bazę do powrotu do zdrowia. Ich dieta oczyszcza organizm, poprawia pracę układu trawiennego i wpływa na procesy regeneracyjne. W przyswajaniu składników odżywczych oraz prawidłowej przemianie materii pomoże Ci 10 zasad zdrowego odżywiania, które opracowali Autorzy. Gotuj dla zdrowia.

Opracowane przez nich dania nie tylko dobrze ... Zdrowe jedzenie, zdrowe życie w uzdrawianu holistycznym Opis książki. Kuchnia według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej to książka przedstawiająca program oparty na kuchni według Pięciu Przemian zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb zachodniego, zabieganego środowiska.Możesz jeść wszystko, jeśli po zjedzeniu masz wiele energii. 26 Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Niezależnie od tego wszyscy jesteśmy o wiele bardziej narażeni na stres i obciążenia w pracy, a jednocześnie rzadziej odczuwamy szczęście.

Prawidłowe odżywianie i oddychanie sprawiają, że dobrze się czujesz. Jednak często po posiłku odczuwasz zmęczenie i brak energii. Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI