Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja - Joanna Tekieli | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Tekieli
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja.pdf
ISBN
7790348361539

OPIS

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy, w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic. Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja, w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja, gdzie zimą zawsze jest mróz, a śnieg skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca, a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

Pomoc Zaloguj się Zarejestruj się ... Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja, w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.

... Opis: Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja - Tekieli Joanna. Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy, w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI