Córka fałszerza. Tom 2

Córka fałszerza. Tom 2 - Joanna Jax | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jax
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
Córka fałszerza. Tom 2.pdf
ISBN
6260089489151

OPIS

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ,,Córka fałszerza" Tom I, II, III - Joanna Jax [Recenzja patronacka] Joanna Jax powraca z kolejną historyczną sagą! Sagą wyjątkową, nie tylko ze względu na premierę wszystkich jej części tego samego dnia (co notabene jest rewelacyjnym pomysłem! Osobiście rzadko rozpoczynam czytać cykl, jeśli nie mam na podorędziu wszystkich ... Joanna Jax Córka fałszerza tom II Zobacz więcej Ulubione . zgłoś błąd Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji.

Lektor: Elżbieta Kijowska. Wydawca: Heraclon International.

POWIĄZANE KSIĄŻKI